Бронювання столика

1
гість
Якщо вас більше 10 людей, попередьте нас по телефону, будь ласка
Дякуємо, ваш столик заброньовано
Щось пішло не так. Зв'яжіться з нами по телефону

Концепція нашого ресторану

Trattoria No.5 – сімейний ресторан італійської кухні. Сімейний не лише тому, що ми завжди раді великим сім’ям, гучним компаніям та гостям з дітьми, а ще й тому, що наша тратторія – сімейна справа мами Лариси і доньки Гані - двох фанатів своєї справи, двох до нестями закоханих в Італію та кулінарну справу власниць ресторану.

Відкриваючи Trattoria No.5, ми мріяли створити затишний локальний ресторан, заклад європейського формату. Такий, куди гості приходять щодня, аби смачно поїсти або просто випити келих домашнього вина. І такий, куди вони ж повертаються, аби відзначити якусь особливу подію, насолодитись вечерею під звуки живої музики.

З першого дня і дотепер ми дотримуємось принципів автентичної італійської тратторії - готуємо «з-під ножа», з локальних і сезонних продуктів. Кожного ранку випікаємо запашний хліб, а пасту робимо fresca - завжди свіжу, з правильного борошна та оливкової олії. Готуємо піцу на тонкому коржі та знаємо секрет домашнього лімончелло.

Як ми готуємо наші страви

Маємо винотеку, яка нараховує більше 50 вин з різних куточків світу. Влітку пригощаємо гостей домашнім джелато та сорбетами на відкритій терасі, а по вечорах наш ресторан заповнюють звуки живої музики - саксофону та піаніно.

Подивитися винну карту

В ресторані діє два меню: основне та сезонне. Основне - це класика італійської кухні, тут ви знайдете карпаччо, різото та улюблену багатьма пасту карбонару. Наше сезонне меню називається la gazzetta, бо має вигляд друкованої газети на крафтовому папері - це територія експериментів шеф-кухаря тратторії. В сезонних меню ми подорожуємо різними регіонами Італії, знайомимо наших гостей з новими продуктами, а в основу беремо - сезонні овочі, фрукти та трави.

Ми експериментуємо і невпинно навчаємось для того, аби дивувати постійних гостей новими смаками і кулінарними поєднаннями. Ми не боїмось помилятись і працювати над тим, аби тратторія з кожним днем ставала ще більш затишною, а в залах завжди було людно.

Забронювати столик